Natalia Intotero aleasă prim-vicepreședinte OFSD pentru Regiunea Transilvania
Deputatul Natalia Intotero a fost aleasă prim vicepreședinte al Organizației Femeilor Social Democrate pentru Regiunea Transilvania, în urma Conferinței Naționale a OFSD, desfășurată sâmbătă, 27 iunie 2026, la Palatul Parlamentului.
În cadrul reuniunii au avut loc alegerile pentru noua echipă de conducere a Organizației Femeilor Social Democrate. Printre reprezentantele desemnate se numără și Natalia Elena Intotero, deputat de Hunedoara și președinta Organizației de Femei a PSD Hunedoara.
Prin votul delegatelor participante la conferință, Natalia Elena Intotero a fost aleasă în funcția de prim vicepreședinte al OFSD pentru Regiunea Transilvania. Funcția îi oferă responsabilitatea de a reprezenta organizațiile de femei social democrate din regiune în structura de conducere națională a OFSD.
sursa: HD24.ro
« Se lansează Asternova Vest: fond de capital de risc dedicat Regiunii Vest (Stirea anterioara)
(Stirea urmatoare) CSM Deva a promovat în Liga 3 »

